Відгуки

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Антоніна Давидова 20 Жовтень 2021, 15:50

Я дуже рада, що діти вибрали саме цей центр для допомоги відновлення після інсульту. Я рада що потрапила сюди і познайомилася з людьми які так само, як і я перенесли цей страшний напад. У цьому реабілітаційному центрі немов в пансіонаті. Ніхто нікого не примушує, не примушує, але правильно мотивує, а це дуже важливо для кожної людини який переніс інсульт. Тут допомагають зрозуміти що рух це життя !! що не можна лежати без діла, потрібно прагнути до кращого повертаючи колишні можливості. Величезна подяка лікарям і помічникам які створили цей чудовий центр, які день у день трудяться щоб допомогти кожному! СПАСИБІ!

Микита Резник 03 Жовтень 2021, 16:00

Залишилися тільки хороші враження від реабілітації. Пробув тут 2 тижні, дуже допомогли. Дякую вам!

Ірина Щеглова 13 вересня 2021, 20:45

в прямому сенсі слова поставили на ноги. дуже комфортна обстановка, смачне домашнє меню, персонал як на підбір

Валентина Семенівна Олешко 05 серпня 2021, 00:15

Хочу висловити величезну сердечну подяку всьому колективу вашого центру! Спасибі вам за те, що допомагаєте нам, простим людям відновитися після такого серйозного захворювання як інсульт! Дякую за доброту, тепло, увагу і ставлення. Дякую за комфорт і чистоту, за кваліфікований персонал. І головне спасибі велике ЗА РЕЗУЛЬТАТ! Низький уклін всьому вашому колективу!

Олександра 14 липня 2021, 13:15

Завжди допомагали і підтримували, допомогли повернути можливість працювати руками. Дуже-дуже тут сподобалося, комфортно, по-домашньому, по-сімейному.

Віталій Миколайович Котов 11 червня 2021, 14:30

Головна цінність цього центру це його лікарі. дуже рідко сьогодні можна знайти фахівців зацікавлених у допомозі а не викачування грошей. сдесь працюють і допомагають, по справжньому допомагають навіть у важких випадках, як це було зі мною. Бережи вас Бог!

Геннадій Захаров 14 травня 2021, 16:30

після перенесеного дідусем другого інсульту не стали зволікати і одразу звернулися в цей центр. Після першого інсульту у діда відмовила рука і ми дуже боялися, що він повністю стане лежачим. Ніхто з нашої родини не очікував, що в цій клініці дідусеві допоможуть настільки, що він навіть зможе сам пересуватися і повністю обслуговувати себе. Дідусь змінився і зовні. Перестав згинатися, став більш ставним чи що. І це повністю заслуга фахівців вашого центру. Вся наша родина щиро дякує вам!